Zakończenie roku szkolnego

000

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mają Rausch

00122 czerwca odbyło się spotkanie z Mają Rausch, absolwentką naszego liceum, autorką książki pt.: "Szachownica, czyli sztuka rozpoznania", wyróżnionej w konkursie "Poznań - miasto to powieść". W sensacyjną fabułę utworu wplecione są wątki prowadzące do Liceum Plastycznego przy Junikowskiej 35. Czytelnicy znający choć trochę naszą szkołę z łatwością rozpoznają w postaciach Woźnej Tekli, nauczycieli: Rysi Pastelskiej, Witka Olejewicza czy Alberta Muzajewskiego dobrze znane osoby  :) Autorce przede wszystkim gratulujemy sukcesu, bardzo dziękujemy za to niezwykle sympatyczne i inspirujące spotkanie! Życzymy kolejnych, równie udanych powieści!

 

Czytaj więcej...

Pożegnanie klas czwartych

000

Czytaj więcej...

Warztaty dla gimnazjalistów Sesja modowa

000Ostatnie zajęcia fotograficzne dla gimnazjalistów odbyły się 20 maja i poświęcone były modzie. Podczas sesji modowej, uczestnicy fotografowali swoje stylizacje w budynku szkoły i otoczeniu naszego liceum.

Zajęcia prowadziła Ewa Katarzyna Pietralik

Czytaj więcej...

Warsztaty fotograficzne Kadr dla Erazmus+

116 maja w ramach zajęć plastycznych dla chętnych uczestników z Erazmusa Plus zostały przeprowadzone warsztaty fotograficzne z wykorzystaniem głębi ostrości. W przestrzennej zabawie i dobrym kadrowaniu pomagały uczestnikom wydruki rzeźb.

Zajęcia prowadziła Ewa Katarzyna Pietralik.

Czytaj więcej...

Wernisaż wystawy Dyplom 2017

000

Czytaj więcej...

Warztaty dla gimnazjalistów Plener Kontrasty

00013 maja warsztaty dla gimnazjalistów odbywały się w plenerze. Młodzi fotograficy starali się utrwalić otaczającą ich przyrodę oraz przepiękne światło, które towarzyszyło nam podczas sobotnich zajęć.

Zajęcia prowadziła Ewa Katarzyna Pietralik

Czytaj więcej...

Pozegnanie Janiny Dering-Kodym

000

Czytaj więcej...

Drugie drzwi otwarte

000

 

Czytaj więcej...

Warsztaty - Kadr z głębią ostrości

00022 kwietnia odbyły się kolejne warsztaty fotograficzne dla gimnazjalistów „Kadr z głębią ostrości”. Do zdjęć gimnazjaliści wykorzystaliśmy wcześniej przygotowane wydruki rzeźb. W nich wycinali fragmenty lub całe rzeźby, które służyły uczestnikom do dialogu z otoczeniem. Prezentujemy najciekawsze prace. Zajęcia Ewa Katarzyna Pietralik.

Czytaj więcej...

Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu

ul. Junikowska 35
60-163 Poznań

sekretariat (at) lp.poznan.pl
tel. +48 61 868 48 68
fax +48 61 868 48 68

kom. +48 798 210 608