Wykład dr Marzenny Żylińskiej

0002 czerwca 2016 roku w Centrum Kultury Zamek odbył się kolejny, drugi już otwarty wykład dla mieszkańców Poznania organizowany przez Liceum Plastyczne. Zaproszonym gościem była Pani dr Marzena Żylińska, która odpowiedział na tytułowe pytanie i opowiedziała „Co rodzice i nauczyciele o procesach uczenia się wiedzieć powinni?” Sala pod Zegarem pomieściła grono ponad 120 osób. W spotkaniu brali udział nie tylko nauczyciele naszej szkoły i zainteresowana społeczność szkolna, ale także liczni słuchacze, w większości przybyli z Poznania i okolic, związani z edukacją nauczyciele, pedagodzy i rodzice. Spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych i pozostawiało nas z licznymi pytaniami, które inspirują do pracy i własnych poszukiwań. Cieszymy się z tak żywego odzewu na nasze inicjatywy i liczymy, że to nie koniec okazji do wspólnych poszukiwań lepszej edukacji dla naszych podopiecznych.