SUPERMATEMATYK

W dniu 23 kwietnia br w Liceum Ogólnokształcącym im Marii Magdaleny odbył się finał XIV edycji konkursu SUPERMATEMATYK. Naszą szkołę w eliminacjach reprezentowały:

Martyna Sarnowska, Wiktoria Czub, Dominika Sobczak, Aleksandra Głowacka, Nicoleta Prymka, Ewa Wytykowska, Agnieszka Fiuk, Maja Jankowiak, Zofia Bugajewicz i Jakub Czyż.

Do finałów zakwalifikowały się dwie uczennice: Kasia Dębińska z klasy Ia i Wiktoria Czub z klasy IIIa.

Wiktoria w końcowej klasyfikacji zajęła czwarte miejsce, natomiast Kasia – dziewiętnaste. Serdecznie gratulujemy tak dobrych wyników, bo zadania finałowe rozwiązywało 350 uczniów!!

Uroczyste zakończenie tegorocznej edycji, rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się 16 czerwca w Gnieźnie. O szczegółach mamy dowiedzieć się w terminie późniejszym.