Junikowskie Plenery

045Rada Osiedla Junikowo podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowała w parku przy ul. Grunwaldzkiej, w dniu 7 czerwca 2014 r. III Festyn rodzinny – „Festiwal aktywnych społeczności lokalnych”. Nasza szkoła w ramach "Junikowskiego Festiwalu" prowadziła warsztaty plastyczne dla dzieci. W tym roku tematami przewodnimi były "Mój kolorowy świat" i „Moja wymarzona przestrzeń”. Dzieci malowały świat i tworzyły wymarzone konstrukcję z papieru, gazet, folii i plastiku. Za udział w konkurencjach dzieci losowały upominki. Mogły też samodzielnie puszczać wielkie bańki mydlane. Zajęcia artystyczne prowadzili uczniowie Liceum Plastycznego. Za pomysł, organizację i przebieg warsztatów oraz współpracę z Radą Osiedla Junikowo odpowiedzialne były panie Katarzyna Pietralik i Katarzyna Maciąg. Dziękujemy dzieciom i mieszańcom osiedla Junikowo za wspaniałą zabawę.