Warsztaty Design Thinking w Liceum Plastycznym w Poznaniu

IMG 514727 marca 2014 klasa 3a miała niecodzienną okazję zmierzyć się z nowatorską koncepcją pracy znaną jako design thinking, która znana jest już dobrze w środowisku projektantów, a od niedawna zyskuje coraz większą popularność w edukacji. Warsztaty prowadziła Pani Katarzyna Talaga-Korcz z firmy szkoleniowo-projektowej Design Thinking Poznań. Owocem warsztatów było nie tylko zapoznanie naszych uczniów z tą metodą pracy, ale także wypracowanie innowacyjnego prototypu portfela dla innego uczestnika zajęć. O poszczególnych elementach pracy w formule DT można poczytać na stronie www.dt-poznan.pl , a naszych gości odwiedzających stronę Liceum zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które wykonała Pani Magdalena Sawicka. Warsztaty zorganizowali nauczyciele: Karolina Prymas-Jóźwiak i Andrzej Maldzis, a uczestniczyła w nich także Pani Ludmiła Kaźmierska.