Junikowskie Plenery

IMG 0591Rada Osiedla Junikowo podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowała w parku przy ul. Grunwaldzkiej, w dniu 15 czerwca 2013 r. II Festyn rodzinny – „BAWMY SIĘ WSZYSCY RAZEM”. Nasza szkoła w ramach "Junikowskiego Festiwalu" prowadziała warsztaty plastyczne dla dzieci. W tym roku tematem przewodnim byli "Piraci". Dzieci mogły malować ryby, piratów lub skrzynie skarbów. Za udział w konkurencjach otrzymały upominek. Mogły też samodzielnie puszczać wielkie bańki mydlane. Zajęcia artystyczne prowadziły pani Danuta Kaniewska-Postaremczak, Wiesława Brach-Przybył (obie panie przygotowały też elementy scenografii) uczennice liceum. Za pomysł, organizację warsztatów i współpracę z Radą Osiedla Junikowo odpowiedzialna była pani wicedyrektor Ewa Grzegorska.

Strona o festynie:  http://junikowo.com/?page_id=408

Dziękujemy mieszkańcom osiedla za wspólną zabawę!

Więcej zdjęć z warsztatów tutaj. Kliknij link.