Podsumowanie VI JUNIKOWSKIEGO FESTIWALU FILMOWEGO

dyplom4 (640x638) W VI JUNIKOWSKIM FESTIWALU FILMOWYM wzięło udział 12 filmów autorstwa uczniów klas czwartych naszej szkoły. Po raz pierwszy festiwal ten przyjął formę konkursu internetowego, a na filmy głosować można było na stronie internetowej szkoły. Festiwal cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, oddanych zostało prawie 3000 głosów!

Sczególnie gratulujemy zdobywcom 3 pierwszych miejsc:
I miejsce zdobyła Julia Królak za film "Gdy spadnie śnieg"
II miejsce zdobyli Klaudia Grochowska i Błażej Brzeźny za film "Kraken"
III miejsce zdobyła Weronika Henicz za film "Klip do utworu Wesoły Kapelusz Czesław Śpiewa".
Dyplomy, oraz nagrody książkowe rozdane zostały podczas wernisażu wystawy tegorocznych prac dyplomowych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do ponownego obejrzenia zwycięskiego filmu.

{youtube}GWbrWrso1YY{/youtube}

Pozostałe filmy, które wzięły udział w festiwalu. Prace zostały przygotowanie pod kierunkiem pani Anny Kielban.

{module Youtube playlist player}