Plenery Junikowskie - Rodzinna Majówka w Plastyku

P5296249W niedzielę 29 maja w ramach organizowanych przez szkołę Plenerów Junikowskich odbyły się działania plastyczne dla dzieci w ramach Rodzinnej Majówki w Plastyku. Dzieci dowiedziały się co to jest deseń i jak go tworzyć, następnie rysowały różne desenie kredą w polach, które po zarysowaniu utworzyły znak graficzny LP 65. Swoje twórcze próby dzici wykonały na papierze wielkoformatowym próbując przedstawić postać z baśni. Trzecim warsztatem było malowanie na szerokim szarym papierze postaci artysty. W trakcie majówki dzieci mogły też samodzielnie puszczać wielkie bańki mydlane. Uczestnicy wszystkich warsztatów otrzymali nagrody rzeczowe. Warsztaty prowadziły panie: Ewa Lewandowska, Katarzyna Monarcha, Katarzyna Maciąg. W twórczych zmaganiach dzieci pomagali uczniowie liceum z klasy 1b. Zaangażowanie uczniów, rodziców i dzieci można zobaczyć na zdjęciach ... :)