INTERAKCJE 2015

plakat INTERAKCJE 2015

Regulamin: Pobierz plik ...

W dniach 28 września – 03 października 2015odbył się II Ogólnopolski Plener Projektowy INTERAKCJE 2015. Plener odbył się w Plenerowym Domu Studenckim UAP w Skokach. Współorganizatorem pleneru było Stowarzyszenie KRESKA działające przy LP Poznań. W plenerze wzięło udział 32 uczniów z 14 szkół:
Podjęte działania dydaktyczne pleneru uwzględniały w szczególności pracę metodą projektu i działania grupowe będące ważnym element nowej podstawy projektowej dla szkół artystycznych.
Wykłady i warsztaty zostały przeprowadzone przez pana prof. Marka Owsiana prof. zw. UAP Dziekana Wydziału Architektury i Wzornictwa, panią prof. Bogumiła Jung prof. zw. UAP z Wydziału Architektury i Wzornictwa, pana Macieja Bidermanna architekta wnętrz i projektanta oraz projektanta pana Tomasza Augustyniaka.
Tematy wykonywanych ćwiczeń, koordynacja procesu realizacji oraz opieka merytoryczna, została przygotowana
i prowadzona przez nauczycieli przedmiotów projektowych Liceum Plastycznego w Poznaniu - Mariolę Pieprzyk, Ludmiłę Kaźmierską, Konrada Juścińskiego oraz Tomasza Ryszczyńskiego.