CYPR MAPAW ramach programu ERASMUS+ odbył się kolejny miting, tym razem na CYPRZE. Szkołę reprezentowały uczennice Natasza Bosiacka i Julia Szymanowska oraz nauczyciele p. Beata Stefańska i p. Mariola Pieprzyk. Podczas wizyty na Cyprze uczennice  przedstawiły przygotowaną prezentację dotyczącą mniejszości narodowych w Polsce oraz plakaty społeczne zrealizowane w ramach PRACY DYPLOMOWEJ pod kierunkiem p. Marioli Pieprzyk. Kolejna prezentacja pokazała linoryty konkursowe na temat "Dokądkolwiek idę zawsze zmierzam ku Jerozolimie" wykonane pod opieką p. Ludmiły Kaźmierskiej. Natasza zaprojektowała ilustracje do platformy internetowej dotyczącej projektu ERASMUS+. Uczniowie z 8 krajów brali udział w zajęciach lekcyjnych z młodzieżą tamtejszej szkoły, odbyły się też wycieczki, zwiedzaliśmy zabytki sztuki starożytnej Grecji.