Kochani Uczniowie,

szkoła bez Was to teraz nie to samo. Puste korytarze, smutne pracownie i sale lekcyjne. Nie słychać Waszych rozmów, Waszego śmiechu. Przenieśliśmy się wszyscy do innej przestrzeni. Staramy się w miarę naszych możliwości być z Wami w stałym kontakcie, prowadzić zdalnie lekcje, rozmawiać z Wami, ale wszyscy czujemy, że mimo tych starań może nam i Wam cały czas czegoś brakować.

My też tęsknimy za naszą pracą w szkolnych murach, za spotkaniami z Wami i każdą „normalną” lekcją. Wierzymy jednak głęboko w to, że wszystko wróci na właściwe sobie tory, że to wszystko minie, a my znów przywitamy się razem na szkolnym korytarzu, z każdym z Was.

Bądźmy na teraz dla siebie wyrozumiali, dobrzy, serdeczni. Myślmy o sobie nawzajem. Przeżyjmy ten czas najlepiej, jak potrafimy. Jesteśmy z Wami cały czas. Nasza szkoła to nie tylko budynek, to przede wszystkim ludzie! Dbajcie o siebie. Do zobaczenia jak najszybciej.

Wasi Nauczyciele