I nagroda za plakat w VIII OGÓLNOPOLSKIM MŁODZIEŻOWYM BIENNALE PLAKATU W BYDGOSZCZY

Nina Budzyńska 2015 LP POZNAŃ nauczyciel Mariola PieprzykNasza uczennica NINA BUDZYŃSKA zdobyła I nagrodę za plakat w VIII OGÓLNOPOLSKIM MŁODZIEŻOWYM BIENNALE PLAKATU W BYDGOSZCZY - PLAKAT MŁODYCH 2015, nauczyciel prowadzący Mariola Pieprzyk. GRATULUJEMY!!! Rozdanie nagród i wystawa pokonkursowa odbędzie się w BWA Bydgoszcz 6 czerwca 2015r.

Akcja (foto)edukacja

001Tegoroczna edycja programu „Akcja (foto)edukacja” jest jego trzecią odsłoną. Od października do maja na stronie internetowej Szerokiego Kadru pojawia się osiem comiesięcznych cykli tematycznych. Od pierwszej lekcji zaczęliśmy brać w niej czynny udział. W kategorii indywidualnej reprezentuje naszą szkołę Kamila Solarz uczennica klasy drugiej a. I mamy sukces…

https://www.szerokikadr.pl/lekcje/kamila-solarz-poznan

Czytaj więcej...

III Ogólnopolski konkurs INSPIROWANE WSIĄ w Granowie Górnym

Martyna Jakubowska wyróżnienie PLENER RYCHWAŁIII Ogólnopolski konkurs INSPIROWANE WSIĄ w Granowie Górnym - wyróżnienie dla Martyny Jakubowskiej w dziedzinie rysunku, praca została wykonana pod opieką pana Henryka Starikiewicza.

Czytaj więcej...

XII edycja konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej

02 Martyna Jakubowska1 wyróżnienie UPRP 2014 nauczyciel Mariola PieprzykW tegorocznej XII edycji konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2014 r. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO otrzymały: Patrycja Piechocka - II nagroda oraz Martyna Jakubowska - wyróżnienia z dwie prace. Prace zostały wykonane pod opieką nauczycielki Marioli Pieprzyk. Członkowie Jury dokonali oceny zgłoszonych do konkursu 311 plakatów i podjęli decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień ufundowanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytaj więcej...

Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu

ul. Junikowska 35
60-163 Poznań

sekretariat (at) lp.poznan.pl
tel. +48 61 868 48 68
fax +48 61 868 48 68

kom. +48 798 210 608